سلام

بعد از یک عمر گوشه نشینی و تماشای کارهای همکاران در شبکه های سیما ، تصمیم جدی گرفتم که با تمام قوا وارد معرکه بشم و خودی نشون بدم ، آخه بالاخره هر چی نباشیم جزء ضعیف ترین ها که هستیم چشمک

از خدا پنهون نیست ، از شما چه پنهون که من بینوا رو چه به روابط ؟ ضوابط ارشاد جلوی من ضعیف و نحیف قد علم کردن و هر چی رفتیم بالا و اومدیم پایین دیدیم امکان نداره که به اسم خودم بتونم مجوز فعالیت فرهنگی بگیرم . دم یکی از دوستان گرم که با روابط موفق شد یه شرکت تولید فیلم ثبت کنه و ما رو در شرکتش سهیم کنه . علم و کار و سرمایه از من ، مجوز و مهر شرکت از اون !!!

بگذریم ، بالاخره ما هم خدایی داریم و یه روزی به اسم خودم فعالیت می کنم. حالا من و دوستان هنرمند و همه فن حریفم تصمیم گرفتیم یه سایت رو اینترنت بذاریم ، یه سری از نمونه های برتر رو هم ضمیمه ی یه سی دی کنیم و وارد بازار رقابت و تبلیغات و تولیدات مستند و انیمیشن بشیم .

یه اسم قشنگ برای گروه انتخاب کردیم و لوگوی قشنگ تر طراحی کردیم ، اما متوجه شدیم یه شرکت دیگه در اصفهان به همین اسم در حال فعالیته ، افسرده شدیم .

در گروه ما که زیر مجموعه ی شرکت دوستان فعالیت میکنه و در آینده مستقل خواهد شد فعالیت هایی مثل تولید فیلم مستند ، انیمیشن ، کوتاه ،سی دی کاتالوگ ، تیزر تبلیغاتی ، نماهنگ و ... تولید خواهد شد.لطفا یه اسم جهانی برای گروه ما که قصد جهانی شدن داره پیشنهاد بدین ، اگر در طراحی و بارگذاری سایت اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی بفرمایید ، و همینطور اگر مثل ما دارای اراده ی پولادین ، اشتیاق بافر به تصویرسازی و نیمچه هنرمند هستید ما از شما دعوت به همکاری در گروه هنری جدیدمان می کنیم .

پیروز باشید و رستگار