در جستجوی اسپانسر

سلام و درود

این روزها درصدد تولید نخستین تله فیلم در گروه هنری امین هستم.

بعد از تولید بیش از ده فیلم کوتاه و انیمیشن ، امروز به مرتبه ای رسیدم که میتونم تولید تله فیلمی رو کلید بزنم. چرا که امروز با نویسنده ها، بازیگران، تصویربرداران، آهنگسازان و بطور خلاصه عوامل تولید فیلم توانایی آشنا شدم و میدانم که  به پشتوانه توانایی های بالای تیم کاری میتوان به موفقیت رسید . ان شاالله

آیا میدانستید که مشکلی پیش پای همه فیلم سازان بوده و هر فیلمسازی روزی روزگاری چالشی به نام " در جستجوی اسپانسر " داشته و با آن آشناست ؟!

هنرمندان عزیز و سرمایه گذاران گرامی در صورت تمایل به همکاری در تولید نخستین تله فیلم و انجام مذاکرات اولیه لطفا با ایمیل بنده (امین سلیمانی فارسانی - کارگردان و تدوینگر پروژه ) مکاتبه نمایید.

همواره پیروز باشید و رستگار

/ 9 نظر / 142 بازدید
ميلاذ

انشالله موفق باشي امين خان. براي صدا سيما؟

میلاد.ث

با سلام به شما دوست عزیز واقعا وبلاگ بسیار با محتوایی دارید.اما اگر بتونید برای ظاهرش م یک کاری انجام بدید خیلی عالی تر میشه مثلا قالبش هنری باشه. وبعد اینکه شما طراحی می کنید منظورم طراحی با مداد و همچنین انیمیشن هم کار می کنید یا نه ؟؟؟دو بعدی یا سه بعدی؟؟

میلاد.ث

در ضمن از مطالبی که درباره انیمیشن گذاشتی خیلی استفاده کردم ممنون

میلاد.ث

نگفتین شما طراحی با مداد هم می کنید؟؟؟ انیمیشن دو بعدی کار می کنید یا سه بعدی؟؟

میلاد.ث

سلام بر شما دوستان انیمیشن سازتون و فیلمنامه نویستون وبلاگ یا سایت ندارن ؟؟چون که من یک چند تا راهنمایی می خوام ازشون

میلاد.ث

سلام ببخشید که اینقدر مزاحمتون میشم. توی وبلاگ سیمای آفرینش که جواب من را ندادن. من یک ایده انیمیشن دارم که خیلی ساده است اما دارای حرف های زیادی است. چه کار کنم؟؟ خودم آن را بسازم؟؟........... لطفا راهنمایی کنید

امین انتشاری

سلام. خسته نباشید. من در زمینه ی جلوه های ویژه ی بصری کار میکنم. خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری کنیم.

نوروزی

در صورت همکاری برادر گلم شماره تماسه خودتون رو برام بفرستید ممنون