ایده پردازی

درود و رحمت بر هنرمندان گرامی

خوشبختانه و به حمدا... در شرایطی قرار گرفتم که راحت تر از گذشته می توانم فیلم های کوتاه و نماهنگ تولید کنم. در همین راستا از فیلمنامه نویسان و ایده پردازان گرامی تقاضامندم اگر طرحی در مضمون تایید و ترویج ارزشهای اخلاقی و فضائل انسانی دارید، بنده مشتاق به همکاری و تولید هستم.

/ 7 نظر / 70 بازدید
مژگان

27 شهریور, روز گرامیداشت استاد شهریار و روز شعر و ادب پارسی بر دوستان خجسته باد http://sokootebaran.persianblog.ir/

ویکی بلاگز

شما دنبال قالب رایگان گرافیکی برای وبلاگت بودی ? www.wikiblogs.ir

حمید نادری

من صنایع ارشد میخونم شمال.طرح زیاد دارم وقتشو ندارم.امروز وبلاگتو پیدا کردم.خودمم فیلم کوتاه میسازم ولی الان که اصلا وقت نمی کنم.دوست دارم در تماس باشیم.راستی سربازی خوش میگذره؟

مقداد

سلام دوست عزيز من چند تا ايده خام براي ساخت فيلم دارم با محتواي فرهنگي اگر مايل بودين با من مكاتبه كنين. ممنون mostafa.saghazadeh@yahoo.com

هاجر

سلام آقای سلیمانی سوژه که زیاده. به هر حال هر فیلمساز از دغدغه هاش فیلم می سازه. اگه سوژه ای دغدغتون باشه به دل مخاطب می شینه وگر نه می شه سفارشی و مخاطب باهوش سریع متوجه می شه! اگه دوست داشتید با کاراکتری به نام صنوبر آشنا بشید به اینجا سر بزنید، نوع زندگی و افکارش جالبه: http://hajarane.blogfa.com/post/12

آریا

سلام . من فیلمنامه نویس و ایده پرداز هستم که در هر موضوع ایده و داستان های جذاب و جالب و متفاوتی را نوشته ام و شما نیز اگر موضوعی را برای ساخت در نظر داشتید من خوشحال می شوم از ایده هاو داستان های من استفاده کنید .