ایده پردازی جهت تولید فیلم کوتاه

سلام و درود

اینبار تصمیم دارم یه فیلم کوتاه بسازم و تو اینترنت پخش کنم. حالا شاید جشنواره هم شرکت کردم اما از اون مهم تر انتشار این فیلم کوتاه در یوتیوب و امثال اون هست.

موضوع مورد نظر من ظلم و جور جهانی است.

(جنگ - ترور - اندیشه حکومت بر جهان و اثبات برتری - اطاعت کورکورانه - فقدان انسانیت و ... )

از دوستان و هنرمندان عزیز خواهشمندم در ایده پردازی برای تولید این اثر همکاری کنید و هر ایده ای که دارید ، حتی اگر به ظاهر بی ارزش باشه رو با من در میون بذارین. امیدوارم با همکاری شما بتونم به سناریوی قدرتمند و محکمی برسم و هر چه زودتر به تولید برسیم.

 

این کار در اینترنت پخش میشه و مخاطب جهانی داره پس ترجیح میدم دیالوگی نباشه تا مجبور نشیم به چندین زبان کار رو زیرنویسی کنیم. استفاده از نماد و سمبل ترجیح داده میشه.

از همکاری و همفکری شما صمیمانه تشکر میکنم.

/ 6 نظر / 56 بازدید
ایمان آرزه

سلام بزرگوار. به وبتون سر زدم، البته خیلی کوتاه و گذرا. زحمت زیادی کشیدید و با ذوق و استعداد هستید اما هنوز جا برای بهتر شدن وجود داره. اگر وقت داشتید و سلیقتون گرفت خوشحال می شم به دست نوشته های این حقیر سری بزنید و نظر زیباتون رو ثبت کنید. عزیز باشید.

حلیمه محمدی نیا

سلام وبلاگ جالبی داشتین بسیار زیبا بود لذت بردیم به خاطر پسوند فامیلیتون کنجکاو شدم بدونم فارسانی هستین ؟وکجا کار می کنین .آخه من دانشجوی دانشگاه هنر فارسانم وعاشق کارگردانی امیدوارم هرچه زودتر جواب بدین[گل]

ميلاد

امين خان تا كي وقت هست واسه ايده فيلم كوتاهت؟

آرش

با سلام .فكر كنم فيلمنامه يي كه اين حقير برايتان فرستادم شامل اين گزينه ها باشد.حقيقت هميشه تلخ. با سپاس آرش معيني

hiva

سلام.خدمت آقا امين عزيز من فيلم نامه آما توريمو خدمتت ارسال نمودم ومنتظر جوابتون هستم .ويه ايده براي نرم افزارهم دارم .موفق باشيد