گفتاری با شنونده

سلام و درود بر هنرمندان ایران زمین

امیدوارم هر کجا که هستین حال و روزتون خوب باشه.

امروز پنج شنبه هست و فردا تعطیله و من سربازم و فردا برای من تعطیل نیست.

در دوران سربازی با معظلی به اسم شیفت نگهبانی روبرو هستیم که به نظر من عامل اصلی بی حوصلگی و خستگی و یا گرفتگی روحیه سربازها همینه.

بعضی مکانها از حساسیت بالایی برخوردارند و به نگهبان نیاز دارن مثل محل نگهداری تجهیزات نظامی. بعضی محل ها هم هستن که اصلا به نگهبان نیاز ندارن مثل یه دیوار یا آفتابه .

شخصا به عنوان یک سرباز ترجیح میدم در مناطق عملیاتی و درگیر 18 ماه عملیات انجام بدم ولی حتی یک روز هم از عمرم رو به باد ندم.به نظر من ایجاد پست نگهبانی در محل های بی اهمیت مصداق بر باد دادن عمر هست. از اون بدتر قرار دادن پست نگهبانی برای محلهای بی ارزشی هست که با دوربین هم کنترل میشه.

اینجاست که در تمام مدت شیفت این سئوال مطرح هست که من از دوربین نگهبانی میکنم یا دوربین از من یا هر دو سرکاریم؟!!!

به هر حال امیدوارم دوران سربازی سربازهایی که وقتشون به بطالت میگذره به سرعت برق و باد سپری بشه . آمین

/ 4 نظر / 42 بازدید
sezar

دوست عزیزم بصورت اتفاقی با وبسایتی آشنا شدم که از خط خط نوشته هایش غمی جانکاه زبانه میکشد بنام www.sabayepedar.net www.blog.sabayepedar.net از شما دوستان مهربانم میخواهم به آدرس این وب مراجعه کنید و خود از نزدیک شاهد درد و رنج کودکی زیبا که متاسفانه پنج سال است دربند تخت و بیمارستان گرفتار شده است باشید. سکوت در زندگی او نقش پر رنگی دارد . و در خانه ی او از صداو جست و خیز کودکانه خبری نیست . او نیازمند دعا وحمایت ویاری شما مهربانان است . پس دست یاریتان را از او دریغ نکنید. به دیگر عزیزان نیز اطلاع رسانی کنید و مطلبی را به این موضوع اختصاص دهید http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1376448 حتما ببینید http://www.facebook.com/photo.php?v=377536508994233

سايه

سلام همينطوري رد ميشدم يهو چشمم به اينجا افتاد با اجازتون يه پيام ميزارم ميرم. البته روي سخن شما با هنرمندان هست من كه هنرمند نيستم ولي چون داداش گلم سرباز بوده و از تمام لحظه هاش برام تعريف كرده هم شاد هم وحشتناك غمگين(مرگ هم خدمتيش در پادگان) ميدونم كه چي ميكشين ولي اين نيز بگذرد انشاالله همه ي سربازها به سلامتي اين دوران رو بگذرنن و همچنين شما موفق باشيد [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

برباد رفته

منم با این متنی که نوشتی موافقم. و کاملا درکش کردم. پست آفتابه...... نمیدونم چرا اینقدر بدبخت شدیم که به هرقیمتی حاظریم بهترین ساعتها و لحظه های عمر جوانهارو بگیرییم . لحظه هایی که ثانیه به ثانیشون میتونه برای یک جوون سازنده باشه و جامعه را بسازه .. اونقت باید پست آفتابه براش بزارن. من که به شخصه برای خودم متاسفم که در این جامعه دارم زندگی میکنم. البته اصل نظام خوبه ولی بعضی ها دارن واقعا جنایت میکنن و کسی هم صداش در نمیاد. البته همش تقصیر رضاخان بی پدر بود که سربازی را اجباری کرد . الانم تحت تاثر همون تفکر ولی با اسم خدمت مقدس باهاش بخورد میکنن. کدوم مقدس؟ هموم مقدرسی که رضاخان درست کرد؟؟؟؟؟. به اسم اسلام دارن به اسلام خیانت میکنن. امیدوارم هرچه زودتر این تفکر ور بیفته و تفکر اسلامی حقیقی جایگزین افکار کپک زده بعضی از این سایست گذارها بشه. برای سلامتی رهبرمون دعا کنید و برا ظهور امام زمان هم دعا کنید. موفق باشی .

الهه

lollll doorbin az shoma..