جشنواره فیلم یک دقیقه ای اصلاح الگوی مصرف

جشنواره فیلم یک دقیقه ای اصلاح الگوی مصرف یکم خرداد ماه در تالار وحدت برگزار شد.منم با هزار امید و آرزو به اتفاق دو تا از دوستان فیلمساز سه فیلم تولید کردیم و به جشنواره فرستادیم ...

مثل همیشه بود.

قرار بود ساعت ٣ نمایش فیلم ها باشه .ساعت ٣:۴۵ تازه موفق شدیم وارد محوطه بشیم.ساعت حدود ۴:۴۵ وارد سالن نمایش شدیم.بیش از ۴٠٠ فیلم ساخته شده بود، ١١٠ فیلم رو انتخاب کرده بودن که به نظر من کمتر از ١٠ تا از اون فیلم ها به حق انتخاب شده بود و بقیه دورریختنی بود.جالبه که هیچ کدوم از ٣ فیلم ما هم نبود. این فیلم های برگزیده  بعدا وارد ویدیو خانگی میشن و میتونید ببینید که خوب بودن یا تو آفساید.(توپم خیلی پره هاااا)

تعداد حدودا ١٠ فیلم به عنوان فیلم های برتر انتخاب شد و جایزه گرفت که ... (ولش کن الانه که  برم رو سن همه رو بزنم).

مهمانهای جالبی دعوت شده بود که اصلا مهم نیست.

مهم اینه که ما از اصفهان کوبیدیم ٢ نیمه شب رفتیم تهران که برسیم به جشنواره و ببینیم دیگران چه شاهکاری ساختن و ما چی ساختیم و کی بهتر کار کرده و اینا که دیدیم اصلا بحث این چیزا نیست.هر کی اول فیلم نوشته تقدیم به ویدیو رسانه های تصویری(مجری برنامه) یا از این قبیل چاپلوسی ها کرده و یا دقیقا طبق الگوی فیلم که میگیم " نشان دهید ، نگویید " عمل کرده و یه فیلمی تو مایه های ارائه مطلب درسی پاورپوینت درست کرده و از این بدتر برگزیده شده بود .

تصمیم جدی گرفتم که دیگه تو هیچ جشنواره ی داخلی شرکت نکنم و کلاً انواع فستیوال داخلی تعطیل.

{تعطیلات رسمی به جهت جلوگیری از خون ریزی و کشتار مردم بی گناه و برگزارکنندگان گناهکار}

فیلم های خودمون رو در اسرع وقت ( یعنی وقتی که بهترین دوستم - کامپیوترم - از بیمارستان برگشت) برای مشاهده ی شما میذارم.امیدوارم منت بذارید و ببینید و نظرات سازنده و ویرانگر خودتون رو از ما دریغ نکنید .

/ 2 نظر / 34 بازدید
رامین آقائی

سلام خسته نباشی سایت قشنگی دارین . با اجازتون لینک کردم سایتتونو . به وب منم یه سری بزنید . اگه خواستین لینک کنین . موفق باشین .

گروه هنری ققنوس

سلام دوست عزیز از اینکه برای هنر زحمت می کشی خسته نباشی .از وبلاگت خوشم اومد اگر با تبادل لینک موافقی به هم خبر بده تا گروه شما را با افتخار لینک کند